Плоскоріз Фокіна

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Плоскоріз Фокіна

Сообщение Giorgio »

Люди, хто цим користується? Я натрапив на сайт органічного рільництва (орг.земледелие), вони дуже його нахвалюють (плоскоріз власне). Я бачив його в одному магазині, ціна трошки кусюча як на мене, хоча не проблема його купити. Але гроші на вітер викидати шкода. Я користувався їхнім препаратом Актофіт - мені сподобалося, тля пропала, ще ото обробку проти кліща зроблю.

Еленочка
Новичок
Новичок
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 17 янв 2010, 20:23
Контактная информация:

Re: Плоскоріз Фокіна

Сообщение Еленочка »

Я не пользовалась, но был у нескольких знакомых, мнения разошлись, кто сумел приспособиться, тому нравиться, и еще земля должно быть рыхлая, а у меня тяжелый грунт, поэтому не рекомендовали.

Аватара пользователя
Igor
Местный
Местный
Сообщения: 1108
Зарегистрирован: 07 апр 2006, 08:38
Контактная информация:

Re: Плоскоріз Фокіна

Сообщение Igor »

Ми користуємося вже 3 роки. Практично відмовилися від сапок та тяпок. Можна сапати як по широкій, так і по вузький стороні леза, під різними кутами, що дозволяє обробляти міжряддя від широких до вузьких.
Маємо набір з двох, маленького і великого. Маленький взагалі дозволяє робити філігранну обробку навколо стебла.
Категорично не згоден, що плоскоріз не підходить для важких грунтів, навпаки, обробляти ним легше, ніж сапкою. Є окремі плоскорізи для важких грунтів з дещо іншими кутами заточки.

Аватара пользователя
Anri
Местный
Местный
Сообщения: 344
Зарегистрирован: 14 фев 2008, 21:15
Контактная информация:

Re: Плоскоріз Фокіна

Сообщение Anri »

Главное - правильно прикрутить его к черенку. А то, бывает прикрутят наоборот, потом говорят, что работать неудобно.

KISJA
Местный
Местный
Сообщения: 423
Зарегистрирован: 14 ноя 2008, 13:17
Мобильный: 5879228
Домашний: 4498539
Контактная информация:

Re: Плоскоріз Фокіна

Сообщение KISJA »

Я тоже за плоскорез. Почти стоя можно за пару часов обойти 5 соток огорода.Но если бурьян по колено, то конечно тут без сапки не обойтись.

Аватара пользователя
Ludmila_Kiev
Местный
Местный
Сообщения: 913
Зарегистрирован: 11 янв 2008, 20:37
Контактная информация:

Re: Плоскоріз Фокіна

Сообщение Ludmila_Kiev »

Бурьян по колено тоже можно рубить плоскорезом - сама рубала. Но еще лучше косой или триммером $:021

KISJA
Местный
Местный
Сообщения: 423
Зарегистрирован: 14 ноя 2008, 13:17
Мобильный: 5879228
Домашний: 4498539
Контактная информация:

Re: Плоскоріз Фокіна

Сообщение KISJA »

Я говорю о бурьяне на грядках :lol: У меня такое тоже бывает, когда идут дожди, а времени приехать на дачу не хватает.

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Re: Плоскоріз Фокіна

Сообщение Giorgio »

Переконали $:008 :) Куплю плоскоріз :)

Мария Антоновна
Ветеран
Ветеран
Сообщения: 1866
Зарегистрирован: 04 мар 2007, 19:26
Контактная информация:

Re: Плоскоріз Фокіна

Сообщение Мария Антоновна »

Читала о подделках и работать с такими тяжело. Сама не пользуюсь, но одно время изучала инфу о нем.

Аватара пользователя
Ксения
Местный
Местный
Сообщения: 949
Зарегистрирован: 18 мар 2009, 08:48
Мобильный: 0505692501
Контактная информация:

Re: Плоскоріз Фокіна

Сообщение Ксения »

Купляла оригінальний, не підробку, в клубі органічного землеробства мені скручували. Ним зараз не користуюсь. Мложу сказати одне- у кого дійсно проблеми з попереком і сапкою ну ніяк не попрацюєш- можуть пробувати користуватись.
Дивує одне: чому продавці плоскоріза не вказують якою має бути земля, для користування плоскорізом. Вони просто "забувають "уточнити, що плоскоріз погано показує себе на зораних, або прокопаних грунтах. Це має бути замульчована з осені, незорана площа. На такій землі плоскоріз працює супер. Переконалась у цьому на власній практиці, потім підтвердили у клубі органічного землеробства. Не штука продати дорогу річ- продавайте до неї ще й достовірну інформацію, бо без неї( інформації) цей пристрій нічого не вартий.

Аватара пользователя
Ludmila_Kiev
Местный
Местный
Сообщения: 913
Зарегистрирован: 11 янв 2008, 20:37
Контактная информация:

Re: Плоскоріз Фокіна

Сообщение Ludmila_Kiev »

Ксеніє, не розумію, що ви маєте на увазі
що плоскоріз погано показує себе на зораних, або прокопаних грунтах. Це має бути замульчована з осені, незорана площа. На такій землі плоскоріз працює супер
Якщо грунт добре зораний-розрихлений, навіщо його додатково рихлити плоскорізом ?
Плоскоріз - універсальний інструмент. І кожен користувач обрає для себе якісь певні його функції. Наприклад, я його майже не використовую для весняного рихлення землі, для цього маємо мотоблок. А ось зробити рядки для посіву - це вже плоскорізом. Загорнути рядок швидше граблями, хоча можна і плоскорізом. А ось коли наступає прополка, тоді плоскоріз саме те $:032 Підгорнути капртоплю звичайно швидше і легше плужком. А допідгорнути кожен кущик - це вже плоскорізом. Маленький плоскоріз взагалі мій улюбленець. Такої філігранної прополки не зробити більше нічим $:021
Стосовно інформації. Хіба в наборі вам не дали книжечку-інструкцію ? Загальні відомості там є. А далі вже кожен обирає те, що зручно йому.

Аватара пользователя
Ксения
Местный
Местный
Сообщения: 949
Зарегистрирован: 18 мар 2009, 08:48
Мобильный: 0505692501
Контактная информация:

Re: Плоскоріз Фокіна

Сообщение Ксения »

Я поясню. Той грунт , котрий був з осені не зораний , а замульчований, весною набагато краще обробляється плоскорізом , ніж оранка. Це не тільки моя думка. Половина сусідів прикупила собі плоскорізи. Зараз ним користуюсь тільки у теплицях( там мульчую з осені грунт) . На городі він у мене ніяк не хоче працювати , хоча у нас легкі грунти( майже чорнозем), земля в руках розсипається.
Може одна людина щось робити не так, але не кілька десятків( маю на увазі сусідів). Просто потрібно визнати, що плоскоріз підходить не для кожного грунту. Поки що з сапкою у мене виходить краще.

Аватара пользователя
Ludmila_Kiev
Местный
Местный
Сообщения: 913
Зарегистрирован: 11 янв 2008, 20:37
Контактная информация:

Re: Плоскоріз Фокіна

Сообщение Ludmila_Kiev »

Можливо, спрацьовує інерція мислення і люди намагаються плоскорізом працювати як сапою ? Але плоскорізом працюють інакше, іншими рухами. А те що в селі люди не можуть ним працювати, мене зовсім не дивує, там інерція найсильніша :) , люди найбільш консервативні. Сама з таким багато стикалась.
Моя мама, яка все життя прополювала сапою, теж не змогла працювати плоскорізом. А я вже не хочу сапкою $:021
Цей інструмент радше для дачників, які більш відкриті для всього нового, готові вирощувати картоплю в колготках, садити суницю в шинах і багатоповерхових ящиках ... $:021

Аватара пользователя
Ксения
Местный
Местный
Сообщения: 949
Зарегистрирован: 18 мар 2009, 08:48
Мобильный: 0505692501
Контактная информация:

Re: Плоскоріз Фокіна

Сообщение Ксения »

Для нового і цікавого люди відкриті всюди. Ми вже давно не обробляємо картоплю ні сапкою, ні плоскорізом. для цього існує техніка.
На рахунок колготок- колись пробували, було цікаво, але не більше..Зараз намагаємось вирощувати усе екологічно чисте( в міру можливого) і щоб менше спину гнути( це стосується картоплі). Консерваторів у селі зараз дуже мало, кожен шукає чогось нового, тим більше , що є усі умови.
Ви таки мене спонукали витягнути на город плоскоріз. Спробую ним ще раз, але сапки на нього всеодно не проміняю.

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Re: Плоскоріз Фокіна

Сообщение Giorgio »

Ксеніє, буде дуже цікаво, які будуть ваші враження. Бо грунти у мене важкі, глинисті, фіг його знає, чи буде мені толку з плоскоріза.

Ответить

Вернуться в «Разное»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 9 гостей