Кемира цветочное - можно ли разводить водой и как?

Ответить
Katradze
Новичок
Сообщения: 32
Зарегистрирован: 24 апр 2009, 08:20
Контактная информация:

Кемира цветочное - можно ли разводить водой и как?

Сообщение Katradze »

Подскажите, пожалуйста, как, в каких пропорциях разводить водой Кемира цветочное - на упаковке такого нет :( Или ею можно только грунт посыпать в чистом виде?
Спасите $:019 Свекровь удобрение мне купила, хочется цветочки в саду подкормить, а как? $:014
И еще, можно этим удобрением комнатные растения удобрять?

Зараннее спасибо за ответ!

Аватара пользователя
Ксения
Местный
Местный
Сообщения: 949
Зарегистрирован: 18 мар 2009, 08:48
Мобильный: 0505692501
Контактная информация:

Re: Кемира цветочное - можно ли разводить водой и как?

Сообщение Ксения »

Якщо Ви купили Кеміра 2,5 кг( або якусь іншу кг упаковку), то на вулиці його краще вносити у грунт не розбавляючи водою. Там повинен бути напис скільки грам іде на 1 м кв. Я підобрюю тільки навколо рослин. Висипати по всій грядці - дороге задоволення. Роблю це після дощу, або перед( коли вже точно знаю , що отот буде дощ) Вносити добриво у суху зеплю не рекомендують. Можна обпалити корінчики на поверхні грунту, та й користі ніякої. Беру кулак добрива й обсипаю навколо рози, піона, клематиса. На такі рослини як хоста, папороть- трачу у двічі менше. Для лілій просто висипаю у рядочок, так як сіють бурячок з однієї і другої сторони.
Після підживлення грунт навколо рослини бажано підгорнути, присипати землею, або хоч просапати.
Підживлюю такою Кемірою й кімнатні квіти- дві чайні ложки на 1л води( розводити в сильно теплій воді, бо погано розчиняється. Точного дозування не знаю, але спробувала таке- працює непогано.
Важливо також для якої пори року добриво, бо в весняному більше азоту, а в літньому калію і кальцію, яке необхідне для утворення цвіту.

Katradze
Новичок
Сообщения: 32
Зарегистрирован: 24 апр 2009, 08:20
Контактная информация:

Re: Кемира цветочное - можно ли разводить водой и как?

Сообщение Katradze »

Ксения, спасибо большое!
Будем посыпать))) А то я, действительно, не смогла даже растворить его нормально в воде $:023
Просто привыкла к разбавленому удобрению, теперь вот необычно)))

Ответить

Вернуться в «Разное»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 5 гостей