Віддам дрозда на перетримку...

Ответить
Лукия
Новичок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 07 мар 2010, 23:19
Мобильный: 0666519682
Контактная информация:

Віддам дрозда на перетримку...

Сообщение Лукия »

Вчора на прогулянці з малим підібрали дрозда... схоже, горобинника. Скоріш за все, його збило сильним вітром, він підліз до будинку, де душник з підвалу, і повільно замерзав. Враховуючи, що в підвалі повно котів, навряд чи він дотягнув би до ночі, а там при мінус 20 і так все очевидно. Коли підібрали, ледве тріпався. Явно щось з крилом - на згині кров, і він його трима від себе і трохи волочить.
Випустила на балконі, відігрівся, трохи оклигав і заспокоївся. Зараз активно стрибає по вазонах з квітами, їсть розморожену обліпиху і несолону зварену гречку. Почистився, симпатичний птах і дуже корисний - городину не чіпає, полюбля всіляку комашню - тільки де її взимку взяти... Сьогодні до ветеринара не встигаю - сижу з малим вдома (чогось почав підбухикувати, навіть на вулицю не підемо), а чоловік до пізна на роботі. Може, покажу взавтра. Подзвонила в зоопарк - там кажуть, що прийняти зможуть тільки в неділю, бо буде лікар, який оформляє на карантин.

А в теплицю його не треба? КОРИСНА Ж ІСТОТА, ПОЗБИРА ВСЯКИХ ШКІДНИКІВ ;) Дуже сподіваюсь, що крило не зламане, а просто вдарене, і минеться. Та й тримати тільки до тепла пару-трійку тижнів. Віддам залишки мороженої обліпихи на докорм ;)
Мені тримати його нема умов і реально важко. Звісно, так на мороз не викину, якось буду дотягувати до неділі. А, можливо, можна його в теплицю чи ще комусь треба? Допоможіть, будьласка, дією чи порадою $:019

Тала

Re: Віддам дрозда на перетримку...

Сообщение Тала »

В теплице коты будут ему несомненно рады. $:097
Оставьте здесь объявление, тут вам быстрее помогут. http://www.mybirds.ru/forums/

Лукия
Новичок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 07 мар 2010, 23:19
Мобильный: 0666519682
Контактная информация:

Re: Віддам дрозда на перетримку...

Сообщение Лукия »

Да, про котов я не подумала - никак не доберусь сама посмотреть теплицы и растения - говорят, красота...
Спасибо за совет - попробую.

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Re: Віддам дрозда на перетримку...

Сообщение Giorgio »

Я би взяв пташечку, якби жив в Києві. Розкажете, що з ним потім?

Лукия
Новичок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 07 мар 2010, 23:19
Мобильный: 0666519682
Контактная информация:

Re: Віддам дрозда на перетримку...

Сообщение Лукия »

Добре, як буде щось визначене - розкажу.
Поки намагаюся годувати, як радили птахознавці, шукаю можливості вибратися до орнітолога, щоб розібратися з крилом і, власне, шукаю, куди його прилаштувати, бо довго утримувати не зможу.

Аватара пользователя
dagon2004
Местный
Местный
Сообщения: 121
Зарегистрирован: 18 окт 2009, 19:25
Skype: yredchits
Контактная информация:

Re: Віддам дрозда на перетримку...

Сообщение dagon2004 »

В мене є кішка - вона може його доглянути.

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Re: Віддам дрозда на перетримку...

Сообщение Giorgio »

Це гумор такий чи справді кішка така добра?

Лукия
Новичок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 07 мар 2010, 23:19
Мобильный: 0666519682
Контактная информация:

Re: Віддам дрозда на перетримку...

Сообщение Лукия »

Розказую про подальшу долю дрозда і тему можна закрити.

Дякуючи посиланнячку на московський форум, справи налагодилися. Спочатку мені дали дуже хороші поради щодо реального його утримання і годування (на відміну від ветеринарок, які розказували про важкість і ризикованість його годування і пропонували негайно приїзджати і купувати стимулятори за немаленькі гроші).
Вже на наступний день птах обігрівся і почав бадьоро стрибати і знайомитися з балконом, але їв мало і тільки розморожені ягоди (з дитячих запасів). На третій день стрес спав і на нього напав жор, почав лупити мішанки і майже перестав мене боятися (навіть не тікав, коли я ставила їжу см.в 10 від нього).
А потім я його віддала людині, яка відгукнулась на оголошення на тому ж форумі. Хороший дядько, що знається на птахах, тримає їх з дитинства, обіцяв, що якщо крило відновить функції, навесні випустить. Якщо все складеться, повезу на початку березня дітлахів до нього додому на екскурсію, дивитися птахів і акваріуми та провідати нашого знайду.
З крилом поки не зрозуміло, повинен пройти час.
Дякую за поради та співчуття.
Навсекраще!

Аватара пользователя
dagon2004
Местный
Местный
Сообщения: 121
Зарегистрирован: 18 окт 2009, 19:25
Skype: yredchits
Контактная информация:

Re: Віддам дрозда на перетримку...

Сообщение dagon2004 »

Giorgio писал(а):Це гумор такий чи справді кішка така добра?
Це і гумор, і не тільки...
Вона як його побачить-злякається.

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Re: Віддам дрозда на перетримку...

Сообщение Giorgio »

Така боягузлива? :lol:
Дуже добре, що пташка потрапила в добрі руки. Автору теми - великий $:022 !

Наталя
Новичок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 17 июн 2017, 12:49
Мобильный: 0976549470
Контактная информация:

Re: Віддам дрозда на перетримку...

Сообщение Наталя »

Підібрала дрозденя на вулиці.Мабуть випало десь з гнізда, оскільки ще маленьке. Годую наразі, але немаю можливості надалі його утримувати. Хто може зголосіться забрати пташеня у добрі руки...

Ответить

Вернуться в «О разном»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 9 гостей