Садові партизани

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Садові партизани

Сообщение Giorgio »

Трошки позитиву. В Італії (та й в світі теж, думаю) існує прикольний рух садових партизанів Guerilla gardening. Їхня мета - робити світ красивішим і вони вибирають для цього самі несподівані місця і саджають квіти. Це можуть бути роздільні смуги на автострадах, острівці на розвилках і т.д. Я так розумію, ці ненормальні $:021 садять квіти за свій рахунок.
http://www.guerrillagardening.it/ - це їх сайт, можете переглянути фоточки.
А кому лінь йти на сайт - фотки тут:
До
Изображение
Після
Изображение

До (в Турині)
Изображение
Після
Изображение

До (Мілан)
Изображение
Після:
Изображение

Вони жартівливо такі заходи називають атаками. От для прикладу, перекладу один варіант:
Один сад, який започаткували, та не завершили в житловому кварталі в Мілані, був атакований групою Алессіо Д.
Мешканці цю атаку сприйняли з ентузіазмом і не було недостачі в допомозі та опорах для рослин. Багато квітів будо подаровано садовим партизанам мешканцями кварталу. Не тільки! ! Алессіо розповідає, що наступні дні після атаки в саду завдяки невідомим з"являлися нові об"єкти та рослини, серед яких також і чудесна садова лавочка! Атака була довгою і тяжкою, але принесла багато задоволення.
До і після атаки:
Изображение

ЗІ. У френдах на Фейсбуку в мене є один такий партизан, наробив такої красоти неподалік Неаполя, фактично створили парк з екзотами навть для Італії.

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Re: Садові партизани

Сообщение Giorgio »

З головної: цей рух було започатковано в Італії в Мілані чотири роки тому. Потім такі групи почали з"являтися по всій Італії, населення з захопленням сприймає ці ідеї, а розсадники навіть сприяють з матеріалами і рослинками, даруючи їх.

Аватара пользователя
Самира
Хранитель традиций
Хранитель традиций
Сообщения: 2437
Зарегистрирован: 23 дек 2007, 10:32
Контактная информация:

Re: Садові партизани

Сообщение Самира »

Giorgio писал(а):Трошки позитиву.
Giorgio, $:022 удивительно, что у молодых и симпатичных партизанов девушек не видать $:014
Цветочный бум всё же положительно подействовал: как не крути, а люди больше и чаще стали цветы покупать, и не только на работу и домой, но и на общественную клумбу у парадного, офиса $:007 Будем надеяться, что теперь озеленение перейдет с подоконника на улицы и трассы $:098

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Re: Садові партизани

Сообщение Giorgio »

Є й дівчата у них, якшо по сайту пройтися. $:021 На рахуонк озеленення, як ви казали - було би класно! Взагалі, там де гарніше - чи за рахунок квітів, чи ще якось - самогубств менше, менше розбою і т.д. Італія демонструє один з найнижчих в Європі рівнів самогубства. Якби у нас так прикрасити, глядь, народ би заусміхався, почав би дбати про це, поважати себе :)

Аватара пользователя
Самира
Хранитель традиций
Хранитель традиций
Сообщения: 2437
Зарегистрирован: 23 дек 2007, 10:32
Контактная информация:

Re: Садові партизани

Сообщение Самира »

Giorgio писал(а):Взагалі, там де гарніше - чи за рахунок квітів, чи ще якось - самогубств менше, менше розбою і т.д
+1! вспоминаю свою бабушку с дедушкой, которые вернулись с отсидки: ежедневный вечерний моцион после ужина в парке Славы давал заряд веселья и бодрости всем в коммуналке $:021
Самое главное - жуткое место уже не такое страшное (в прямом смысле) получается, страха нет и ничего плохого не случится .
Еще в советские времена восхищалась Каунассом $:007 у каждого парадного, аллеи, арки, перехода, трассы, не говоря уже о балконах, цветы и статуэтки и скромно завуалированный мусорник. $:032

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Re: Садові партизани

Сообщение Giorgio »

Стосовно роботи партизанів. Мені сказали в ЖЖ, що вони роблять корисну справу, бо зменшують негативні прояви по теорії розбитих вікон. Я прочитав про цю теорію: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0% ... 0%BE%D0%BD , хоча по великому рахунку, як на мене, це називається простіше - стадний інстинкт.

Аватара пользователя
Лерця
Местный
Местный
Сообщения: 226
Зарегистрирован: 10 фев 2010, 00:53
Мобильный: 0504690131
Контактная информация:

Re: Садові партизани

Сообщение Лерця »

Ну тогда я и другие "сумасшедшие ", создающие палисадники , за свои деньги , тоже партизаны $:071 и таких в Киеве , в моем детстве, была половина взрослого населения $:128

Аватара пользователя
Монекинеко
ГУРУ
Сообщения: 10809
Зарегистрирован: 11 май 2008, 11:08
Skype: alena_a_kiev или Monekineko
Контактная информация:

Re: Садові партизани

Сообщение Монекинеко »

Юра $:022 за інфу. Партизанський рух в маси! $:003

Аватара пользователя
зося
Ветеран
Ветеран
Сообщения: 1538
Зарегистрирован: 20 сен 2008, 01:58
Skype: sonia-kolo
Контактная информация:

Re: Садові партизани

Сообщение зося »

Может партизанить начнем ;-) Лишний посадочный материал всегда найдется для благого дела $:008

Аватара пользователя
Teona
Местный
Местный
Сообщения: 1389
Зарегистрирован: 06 июл 2008, 23:07
Мобильный: 0937501892
Контактная информация:

Re: Садові партизани

Сообщение Teona »

Дуже круто $:032 ! Тільки думаю, в нашій країні, те все видеруть, ще до того, як воно приживеться :( нам ще рух "Охорони діяльності руху садових партизанів" треба буде організовувати.

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Садові партизани

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

Суперовий рух!!!! Ментальність наших людей важко змінити.
На зауваження, щоб не топтали квітів попід вікнами моєї багатоповерхівки, мені відповідають, щоб купила собі будинок, і там вирощувала свої квіти. :shock:
Висновок - люди не хочуть, щоб світ навколо них був кращий. Більшість вміє лише бурчати, що за кордоном он як чисто і красиво, квіти всюди.
А тут - палець об палець не вдарять, щоб прикрасити щось навкруги. То вже хоч би не заважали. $:025

Аватара пользователя
Самира
Хранитель традиций
Хранитель традиций
Сообщения: 2437
Зарегистрирован: 23 дек 2007, 10:32
Контактная информация:

Re: Садові партизани

Сообщение Самира »

Лерця писал(а): и таких в Киеве , в моем детстве, была половина взрослого населения $:128
$:022
Teona писал(а):Тільки думаю, в нашій країні, те все видеруть, ще до того, як воно приживеться
наблюдала за своими жаднюгами...пресытились, оставляют уже простенькие тюльпанчики и лилии хотя бы $:001 , так что ментальность, надеюсь, можно изменить легко, внедрив разнообразие, а главное - не отчаиваться и сеять, садить... $:008


Аватара пользователя
Ксения
Местный
Местный
Сообщения: 949
Зарегистрирован: 18 мар 2009, 08:48
Мобильный: 0505692501
Контактная информация:

Re: Садові партизани

Сообщение Ксения »

Теж так партизанила позаминулого року біля кафе, яке орендував тоді брат. Насадила кущиків красивих. Протримались одну ніч. Тижднів два душа боліла. І то не так за рослинами, як за тим, що зробили це односельчани, люди , які потім ходили й підсмішковувались мені вслід.

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Садові партизани

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

І в мене крали з клумб під вікнами. Але все одно саджу і висіваю. Кущиків садити не можна - тільки грошам горе.
Хоч квіточки простенькі і то око милуватиме. $:008

Ответить

Вернуться в «О разном»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 32 гостя