Nolina

Ответить
Аватара пользователя
Самира
Хранитель традиций
Хранитель традиций
Сообщения: 2437
Зарегистрирован: 23 дек 2007, 10:32
Контактная информация:

Re: Nolina

Сообщение Самира »

Бусинка 1 писал(а):Имею опыт как раз по обрезке...
Бусинка 1, $:032 а каудекс нарос?

Аватара пользователя
Бусинка 1
Новичок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 22 апр 2012, 06:27

Re: Nolina

Сообщение Бусинка 1 »

А я каудекс не обрезала)))))). Я только верхушку, посмотрите по адресочку. $:084

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Nolina

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

Мені позавчора на день народження подарували нолінку півметрову. З кучерявим волоссячком. $:032
Але горщик глибоченький, десь 25 см у висоту. Перечитала темку, сиджу і думаю - пересаджувати зразу, чи почекати?
Грунт вологий. і це трохи лякає.
Хто що порадить?

Аватара пользователя
marti
Местный
Местный
Сообщения: 742
Зарегистрирован: 16 фев 2013, 16:46
Контактная информация:

Re: Nolina

Сообщение marti »

Вибачте, підказати не зможу, але хочу привітати з днем народження $:084

Annoli
Корифей
Сообщения: 2527
Зарегистрирован: 29 апр 2010, 16:16
Контактная информация:

Re: Nolina

Сообщение Annoli »

Я підкажу: якщо вона виличенька, не треба пересаджувати просто, щоб затовкати у меньший горщик. Але якщо грунт не висихає зовсім протягом тижня, то можна непокоїтися :) І все ж таки, почекайте, подивіться за її повадками. Якщо земля висохне, залишайте її, як є.

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Nolina

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

marti писал(а):Вибачте, підказати не зможу, але хочу привітати з днем народження $:084
Дякую Marti $:008

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Nolina

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

Annoli писал(а):Я підкажу: якщо вона виличенька, не треба пересаджувати просто, щоб затовкати у меньший горщик. Але якщо грунт не висихає зовсім протягом тижня, то можна непокоїтися :) І все ж таки, почекайте, подивіться за її повадками. Якщо земля висохне, залишайте її, як є.
Тиждень пройшов, земля вологенька. Бігаю круг неї, заглядаю. $:069 Вигляд нормальний має, чубчик густенький кучерявий.
Думаю, може її в той же горшик і втикнути, тільки нижній шар грунту замінити на пінопластовий дренаж? Щоб не прогавити загнивання коренів.

Annoli
Корифей
Сообщения: 2527
Зарегистрирован: 29 апр 2010, 16:16
Контактная информация:

Re: Nolina

Сообщение Annoli »

На пінопласт, не знаю, але думаю, час змінити грунт однозначно. Тиждень вологості для ноліни занадто. Там непорядок. Треба дивитися. Виймайте її. Вона сухість любить.
А потім розкажете.

acanta
Местный
Местный
Сообщения: 727
Зарегистрирован: 06 ноя 2006, 10:46
Контактная информация:

Re: Nolina

Сообщение acanta »

Мои поливаются через поддон. К тому же предложение сменить нижний слой субстрата вызывает шок! Нолина не производит впечатление растения с поверхностной корневой системой. Таким меняют обычно верхний слой, а растение ставят на дренаж с тонким слоем свежего субстрата и засыпают по бокам не заглубляя каудекс. Линия корней видна практически у любого растения отчетливо и "окучивают" только такие, которые дают придаточные корни по всей высоте ствола. Нолина не дает.

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Nolina

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

Сьогодні таки витягну з горщика. Її, видно, перед продажем полили в магазині гарненько. Бо деревце з пластиковим горщиком дотягти сама не могла додому. Допомогли. Важке. Мабуть хтось "розумний" дууже постарався і полив конкретно. Буду спасати.
Щодо кореня - перечитала купу інфи. Пишуть, що у неї якраз коренева більш до поверхневої відноситься. Рекомендується неглибокі горщики. Хіба не так?

acanta
Местный
Местный
Сообщения: 727
Зарегистрирован: 06 ноя 2006, 10:46
Контактная информация:

Re: Nolina

Сообщение acanta »

Конечно она не стержневая, как у морковки, но в отличие к примеру от кливий, по поверхности горшка не ползут.

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Nolina

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

Спробую пересадити в грунт для кактусів по цій інфі - http://yak-prosto.com/yak-peresadzhuvati-nolina/

Annoli
Корифей
Сообщения: 2527
Зарегистрирован: 29 апр 2010, 16:16
Контактная информация:

Re: Nolina

Сообщение Annoli »

Вона височенька, низький горщик треба буде ставити на підставку. Горщик точно має бути тісним. А далі подивіться, як вона себе буде тримати в горщику, що ви підбирете.
У моєї сусідки росте в низькому та широкому :o вже років 5, чудово почувається. Поливається по грунту. Але стоїть на такій вже високій підставці, що аж створює незручності. Бо волоссячко дуже довге.

Annoli
Корифей
Сообщения: 2527
Зарегистрирован: 29 апр 2010, 16:16
Контактная информация:

Re: Nolina

Сообщение Annoli »

ЛюдмилаНиколаевна писал(а):Спробую пересадити в грунт для кактусів по цій інфі - http://yak-prosto.com/yak-peresadzhuvati-nolina/
Перше ж речення викликало ступор: По-перше, запам’ятайте, що ноліна слід пересаджувати щороку
Як щороку? Вона ж росте роками на одному місці. За один рік з горшка не вискочить, точно.
Далі склад грунту: декілька частин перегною :shock: Вона загниє швидше, ніж приживеться.
Ні, ненадійний ресурс.

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Nolina

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

Щороку пересаджувати точно не буду. $:021 Але грунт таки для суккулентів візьму+ пісочку трохи+дренаж. Бо мокрий грунт треба таки викинути. $:014

Ответить

Вернуться в «Кактусы и суккуленты»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 7 гостей