Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Ответить
Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

Я в аптеці Н. Земної купила брошурку з описом всіх препаратів і їх дії. Там даються поради при яких болячках треба приймати відповідні комплекси крапель.
Тобто радять при одній хворобі 2-3 препарати, при іншій - іший набір препаратів.
На мою думку ті консультанти радять не більше, ніж написано в брошурі.
В принципі, це самолікування. Але я і моя сім'я користуємось цими краплями на свій розсуд. Поки що нарікань не маємо.

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Сообщение Giorgio »

Я сам п"ю краплі з аптеки Зубицьких (от чиї - чи чоловіка - чи дружини - не знаю), не можу об"єктивно сказати, чи допомагає, чи ефект плацебо :lol: , але коли мені гіршає - йду до них за краплями - попускає :)

Аватара пользователя
Синди
Новичок
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 15 дек 2009, 18:11
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Сообщение Синди »

Teona писал(а): Мама моя и сейчас всякое "Джерело" покупает, пьет. Теперь то они в свободной продаже, а в те времена только в их аптеке продавались.
Всякое "Джерело" :lol: это научно-производственное объединение "Экомед", никакого отношения к Зубицким не имеющее. ;-)

Петя Бородач
Новичок
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 07 июл 2011, 11:45
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Сообщение Петя Бородач »

Історія "ліків Зубицьких" дуже проста і там своя "Історія". Вони діляться на такі напрямки по якості самих препаратів:
1. Ліки, які виготовляє РІДНИЙ син Зубицького - лікар за фахом. Виробник - "Фіто Данимир" можливо зараз інша назва.
2. БАДи "Скарбниця народної медицини" виробник СПД Ансович.
3. "Зелена Планета Н.Земної". Виробник ТОВ "Зелена Планета Наталі Земної".
4. "Учні Зубицького" - які навіть його не бачили( СПД Лисецька, ПП "Нарлік", СПД Падус, ПП "Союз Афган" та ін.).

Перші і другі виробники йдуть по якості майже одинаково, але дещо в тих краще, а щось в тих. Результати при правильно встановленому діагнозі шикарні.

"Зелена Планета" - це бізнес проект, який втілений людьми, які прикриваються Зубицькими. Є навіть рішення суду де Н.Земній заборонили використовувати прізвище Зубицька і після цього вона стала Земною. Якість в два а навіть три рази гірша.

Першого, Другого та Третього виробника майже одинаковий процес виробництва тільки відрізняється в деяких випадках технологічний процес

Четвертий варіант це повне фуфло порівняно навіть з ліками Земної. Там технологія така ж як і вперших але використовується "мертва" сировина.

Вся фішка цих ліків це правильне призначення, якого навчив колись сам покійний Данило Никифорович Зубицький.
Якщо Ви користувалися послугами "Зеленої Планети" то замітили що консультант призначає не менше 10 фл. різних препаратів, але це не є правильно - він не може встановити діагноз і перестраховує себе. Данило використовував максимум 5 препаратів для лікування і то при тяжких випадках. Пацієнт пройшовши місячний курс лікування повинен прийти до консультанта повторно для того щоб взнати чи продовжити лікування по цій схемі чи схема лікування має бути змінена. А лікарі Земної отримують зарплату по фінансовому результату.

Петя Бородач
Новичок
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 07 июл 2011, 11:45
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Сообщение Петя Бородач »

Тому людину присаджують на препарати на рік чи два при тому, що кількість препаратів можна зменшити в два-три рази та сам термін лікування в деяких випадках до 2-3 місяців - БІЗНЕС.
Користувачі "Зеленої планети" Ви йдете на прийом до Н.Земної. Стоїте в черзі. Запитайте один в одного скільки часу Ви лікуєтеся в Н.Земної і чи є результат, а якщо є то коли він наступив.
Читав в Форумі, що купив книжку та лікуйся сам. Можна, але результата може не бути. В даних препаратах використовується "схема" яка допомагає отримати позитивний результат. "Схема" - це ключ до сейфа Вашого здоровя. Якщо його правильно підібрати і до цього підійти серьозно то результати шаленні. Потрібно тільки знати до кого звернутися.

Петя Бородач
Новичок
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 07 июл 2011, 11:45
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Сообщение Петя Бородач »

Екомед - це також з серії Зубицьких, але її можна помістити до четвертого виду виробника. Вона дійсно зроблена по рецептурі Данила, але там використовується "мертва" сировина і тому результат досягається в 6 разів повільніше.

Петя Бородач
Новичок
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 07 июл 2011, 11:45
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Сообщение Петя Бородач »

І ще до ліків Н. Земної йде привичка. В інтернеті багато написано про те що вона використовує наркотичну сировину.

Петя Бородач
Новичок
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 07 июл 2011, 11:45
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Сообщение Петя Бородач »

Вибір за Вами. Я нікого не рекламує я просто наводжу факти. Щось цікавить Вас на цю тему питайте. Якщо зняти фільм про Зубицьких після смерті Данила Никифоровича можна засняти цілий вестерн, який продовжується і до сьогодення

Петя Бородач
Новичок
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 07 июл 2011, 11:45
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Сообщение Петя Бородач »

м. Київ вул. Невська, 19 це СПД Ансович

Н.Земна не має будь-якої медичної освіти. Вона за освітою - журналіст. Тому вона так легко маніпулює людьми.

Петя Бородач
Новичок
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 07 июл 2011, 11:45
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Сообщение Петя Бородач »

Як діагност Н.Земна слабенький. Можна поставити три з мінусом. Всьому її почав вчити Данило Зубицький.

Всі її розповіді про участь в будь-яких міжнародних конкурсах документально не підтверджується. Пуста розмова - Панти

Петя Бородач
Новичок
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 07 июл 2011, 11:45
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Сообщение Петя Бородач »

Наталя Земна Має три вищі освіти:
1979 - закінчила Київський інститут культури,
1981 — Московський інститут літератури,
1993 році — Інститут нетрадиційної медицини у Києві та курси при Українській асоціації народної медицини. ЦЕЙ ІНСТИТУТ НЕ НАВЧАЄ А ВИВЧАЄ, ТОДІ ЯКИЙ ДИПЛОМ І ПРО ЩО ВОНА ОТРИМАЛА !!!!! Курси так - навчають!!!

Аватара пользователя
ЛюдмилаНиколаевна
Корифей
Сообщения: 2618
Зарегистрирован: 15 май 2008, 15:22
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Сообщение ЛюдмилаНиколаевна »

Я дещо чула про ці "вестерни" в родині Зубицьких.
Інтуїтивно більше довіри до препаратів Данила Зубицького.
Дякую за пояснення.

ЛинаМалина
Новичок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 09 июл 2011, 15:04
Мобильный: 0676347681
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Сообщение ЛинаМалина »

я скажу так: у меня в детстве была нехорошая проблема с почками... меня лечили лучшие врачи и профессора не только Украины... Пробовали все, что можно в пределах разумного - гомеопатия, антибиотики, травки Зубицкой.... ничего не помогло... пока... меня профессор не отправил с мамой в Трускавец! 9 лет каждый год туда ездила - и вуаля...... я здорова, как БЫК)))) Так что травки Зубицких - хорошо, но малоэффективно. :( :roll:

Аватара пользователя
Самира
Хранитель традиций
Хранитель традиций
Сообщения: 2437
Зарегистрирован: 23 дек 2007, 10:32
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или не

Сообщение Самира »

,
Последний раз редактировалось Самира 10 май 2015, 21:56, всего редактировалось 2 раза.

Аватара пользователя
Astra
Новичок
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 14 июн 2011, 19:25
Контактная информация:

Re: Траволечение , предлагаемое Н.Зубицкой - лохотрон или нет ?

Сообщение Astra »

Пролистала тему... Один знакомый врач говорил, что после смерти Зубицкого, я не знаю, что они там мешают. Пока он был жив, я назначал его препараты, теперь нет. А с Зубицкой я в свое время передачу смотрела, так она говорила, что зверобой - яд, его пить вообще нельзя... Я им панкреатит лечила, давно это было, до сих пор ттт все в порядке.

Ответить

Вернуться в «Красота, здоровье»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 11 гостей