Запали свічку

Аватара пользователя
зося
Ветеран
Ветеран
Сообщения: 1538
Зарегистрирован: 20 сен 2008, 01:58
Skype: sonia-kolo
Контактная информация:

Запали свічку

Сообщение зося »

27 листопада о 16:00 запаліть свічку пам'яті за жертвами голодомору-геноциду. Пам'ятаємо
Ти кажеш, не було голодомору?
І не було голодного села?
А бачив ти в селі пусту комору,
З якої зерно вимели дотла?
Як навіть вариво виймали із печі
І забирали прямо із горшків,
Окрайці виривали з рук малечі,
Із торбинок нужденних стариків?
...Хто ж села, вимерлі на Україні,
Російським людом поспіль заселяв?
Хто? На чиєму це лежить сумлінні?
Імперський молох світ нам затуляв!
Я бачив сам у ту зловісну пору
І пухлих, і померлих на шляхах.
І досі ще стоять мені в очах..
Кажеш - не було голодомору?
Вложения
37.jpg
37.jpg (54.03 КБ) 2498 просмотров
Последний раз редактировалось зося 26 ноя 2010, 23:57, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Монекинеко
ГУРУ
Сообщения: 10809
Зарегистрирован: 11 май 2008, 11:08
Skype: alena_a_kiev или Monekineko
Контактная информация:

Re: наша мова

Сообщение Монекинеко »

Изображение

Аватара пользователя
зося
Ветеран
Ветеран
Сообщения: 1538
Зарегистрирован: 20 сен 2008, 01:58
Skype: sonia-kolo
Контактная информация:

Re: наша мова

Сообщение зося »

Офіційне визнання міжнародною спільнотою

Парламент Естонії від 20 жовтня 1993 р. засудив комуністичну політику геноциду в Україні.

Сенат Канади від 19 червня 2003 р. прийняв Резолюцію, у якій закликав уряд Канади визнати Голодомор/геноцидом в Україні 1932-1933рр. та засудити будь-які спроби приховати історичну правду про те, що ця трагедія була нічим іншим як геноцидом.

Палата сенаторів Національного конгресу Аргентинської Республіки 23 вересня 2003 р. ухвалила Декларацію № ОЯ 588/03 про вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 рр., який був організований тоталітарним радянським режимом.

Палата Представників Конгресу США від 20 жовтня 2003 р. визнала Голодомор 1932-1933 рр. в Україні актом терору і масового вбивства, направленим проти українського народу.

Сенат Парламенту Австралії 31 жовтня 2003 р. ухвалив Резолюцію, яка визнала події на Україні одним з найжахливіших
актів геноциду в історії людства.

Постанова Державних Зборів Угорської Республіки від 26 листопада 2003 р. з приводу 70-х роковин Голодомору в Україні 1932-1933 рр. засуджує прояви дискримінації, які направлені на знищення та геноцид групи народів.

Сейм Литовської Республіки у Заяві "Про вшанування жертв
політичних репресій і голодомору в Україні в 1932-1933 роках" від 24 листопада 2005 р. визнав, що сталінський комуністичний режим здійснював свідомий, ретельно спланований геноцид українського народу.

Парламент Грузії у документі від 20 грудня 2005 р. "Щодо
увічнення пам'яті загиблих в Україні у 1932-1933 роках внаслідок політичних репресій і голодомору" зазначив, що тоталітарним більшовицьким режимом у цей період був здійснений навмисний геноцид проти українського народу.

Сейм Республіки Польща 4 грудня 2006 року, прийняв закон яким засуджує тоталітарний режим, відповідальний за цей геноцид українського народу.

Парламент Республіки Перу прийняв Постанову від 21 липня 2007 р., якою
проголосив солідарність з Українським народом у вшануванні пам'яті
жертв голодомору та визнанні голодомору актом геноциду проти.

Парламент Королівства Іспанії ухвалив Документ від 25 липня 2007 року, яким
визнає Голодомор 1932-1933 актом геноциду проти українського народу.

1 листопада 2007р. 34-а сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО, до складу якої входять 193 країни, одноголосно прийняла Резолюцію про «Вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні».

Палата Представників Конгресу Республіки Колумбія 21 грудня 2007р. підписала Резолюцію, якою Колумбія визнала Голодомор в Україні актом геноциду українського народу.

Палата Депутатів Національного Конгресу Мексики 19 лютого 2008р. прийняла постанову, в якій розцінює трагедію Голодомору актом геноциду.

Сейм Латвійської Республіки 13 березня 2008 р. прийняв Декларацію „Про здійснені СРСР у 1932-1933 рр. репресії щодо українського народу".

Сенат Національного конгресу Республіки Парагвай 25 жовтня 2007 р. ухвалив декларацію „Про засудження Голодомору 1932-1933 рр. в Україні як акту геноциду українського народу та солідарність з його жертвами".

30 жовтня 2007р. Національний Конгрес Республіки Еквадор ухвалив Резолюцію, якою визнав Голодомор в Україні 1932-1933 рр. актом геноциду українського народу.

Палата Депутатів Республіки Чилі 13 листопада 2007 року прийняла Декларацію, в якій визнають Голодомор в Україні як лихо, яке спричинило смерть мільйонів безвинних чоловіків, жінок та дітей.

Палата депутатів Парламенту Чеської Республіки 30 листопада 2007 року прийняла Постанову про визнання Голодомору 1932-1933 рр. трагедією українського народу.

Національна Рада Словацької Республіки 12 грудня 2007р. ухвалила Декларацію, якою засуджує Голодомор 1932-33 рр. в Україні як акт винищення людства, вчинений тоталітарним сталінським режимом.

3 липня 2008 року на 17-й щорічній сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ ухвалена резолюція „Про Голодомор 1932-1933 років в Україні".

Європейський парламент 23 жовтня 2008 р. ухвалив Резолюцію, якою визнав Голодомор (штучний голод 1932-33 років) жахливим злочином проти народу України та людяності, рішуче засудив дії, спрямовані проти українського селянства, які характеризувалися масовим знищенням і порушенням прав та свобод людини, висловив співчуття українському народові, який постраждав від цієї трагедії, та вшановував тих, хто загинув внаслідок штучного голоду 1932-1933 років; закликав країни, які виникли після розпаду Радянського Союзу, відкрити свої архіви для всебічного вивчення, з тим щоб повноцінно розкрити та дослідити причини та наслідки трагедії.

Аватара пользователя
MY-DREAM
Хранитель традиций
Хранитель традиций
Сообщения: 2139
Зарегистрирован: 22 мар 2008, 01:55
Skype: MeetYourDreams
Контактная информация:

Re: наша мова

Сообщение MY-DREAM »

зося писал(а): Кажеш - не було голодомору?
АННА ГИН: Этого достаточно, слышите меня?

Ми не забули.
Ми пам’ятаємо.

Изображение
Последний раз редактировалось MY-DREAM 28 ноя 2010, 00:31, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Giorgio
Корифей
Сообщения: 2751
Зарегистрирован: 13 апр 2007, 19:15
Skype: yura_zakharchuk
Контактная информация:

Re: наша мова

Сообщение Giorgio »

Я теж запалю свічку. А тепер доброї ночі всім. My Dream, сумне ви посилання поставили.... :cry:

Аватара пользователя
Feodor
Корифей
Сообщения: 4435
Зарегистрирован: 14 авг 2007, 10:57
Контактная информация:

Re: наша мова

Сообщение Feodor »

Господи, упокой души рабов Твоих, от голода падших, во Царствии Твоем, идеже несть болезнь, ни печаль, ни воздыхание, но жизнь вечная.

Аватара пользователя
зося
Ветеран
Ветеран
Сообщения: 1538
Зарегистрирован: 20 сен 2008, 01:58
Skype: sonia-kolo
Контактная информация:

Re: наша мова

Сообщение зося »

MY-DREAM писал(а):АННА ГИН: Этого достаточно, слышите меня?
Хай пам'ять про них живе вічно...................
Вложения
0_1b983_54757ca6_L.gif
0_1b983_54757ca6_L.gif (67.26 КБ) 2538 просмотров

Аватара пользователя
Манула
Местный
Местный
Сообщения: 154
Зарегистрирован: 21 мар 2010, 18:20
Мобильный: 0672661912
Контактная информация:

Re: наша мова

Сообщение Манула »

Вічна пам"ять мільонам невинно вбитим Голодомором 1932-1933
Изображение

http://www.youtube.com/watch?v=1v7OzHXnU6I&NR=1

Аватара пользователя
Светлана
ГУРУ
Сообщения: 6499
Зарегистрирован: 30 май 2006, 15:09
Контактная информация:

Re: наша мова

Сообщение Светлана »

На знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору у суботу, 27 листопада, о 16 годині розпочнеться всеукраїнська акція «ЗАПАЛИ СВІЧКУ!» Із настанням темряви засвітіть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників. Також о 16 годині зупинять роботу на підприємствах і установах, громадський та приватний транспорт звуковими сигналами подасть звістку про хвилину мовчання.

Изображение

Аватара пользователя
Sue
Хранитель традиций
Хранитель традиций
Сообщения: 2019
Зарегистрирован: 14 апр 2010, 10:13
Контактная информация:

Re: наша мова

Сообщение Sue »

MY-DREAM писал(а):АННА ГИН: Этого достаточно, слышите меня?
Прихожай Лидия Яковлевна 1928 г.р. Село Курулька, Барвенковский район:
«...О! У нас було! Лагута Настя Кузмінічна, тамочки жила, Двох, Шуру і я забула, як того хлопця, тобто дівчинку і хлопця... Кинули. Відвезли в Краматорськ, посаджали там, біля людних міст, ну щоб забрали. І ще Галина Степановна Понамеренчиха... Сина. І вони все життя плакали за цими дітьми І не то, що вони ізверги, а щоб діти вижили!»
Как же это ужасно!

Аватара пользователя
Монекинеко
ГУРУ
Сообщения: 10809
Зарегистрирован: 11 май 2008, 11:08
Skype: alena_a_kiev или Monekineko
Контактная информация:

Re: Запали свічку

Сообщение Монекинеко »

Изображение
Може і треба було зробити окрему тему...

Аватара пользователя
свет
Хранитель традиций
Хранитель традиций
Сообщения: 2203
Зарегистрирован: 03 апр 2009, 08:53
Контактная информация:

Re: Запали свічку

Сообщение свет »

Николаенко Михаил Васильович. Село Печенеги, Печенежский район.
Умер в октябре 2010-го. Ему было 82 года
«…Як Вітя помирав я гарно пам’ятаю. Мама варила картоплю в чугунку вже весна була. Така маленька картопля, тільки зав’язалась, мов голубине яйце. І вона вже майже закипіла, пінкою вже взялась. Вітя лежав і весь час казав: Мамо, їсти хочу, мамо їсти хочу… Вона йому: Вітюша, зараз закипить, я принесу. Ще хвилинку... Принесла, а він вже помер.. Мати все життя потім повторювала, як щоб я на дві хвилини раніше принесла, Вітя б жив…»
а это не ужас.... мало того потерять ребенка из-за голода, так ещё всю жизнь мучаться что не успела эту картошку сварить...

а история когда маме запрещали бабушка и дедушка младенца кормить, так как и старших не могли прокормить.... тихий ужас а не время было.... а мы ещё смеет на наше время нарекать.... $:010

Аватара пользователя
Монекинеко
ГУРУ
Сообщения: 10809
Зарегистрирован: 11 май 2008, 11:08
Skype: alena_a_kiev или Monekineko
Контактная информация:

Re: Запали свічку

Сообщение Монекинеко »

на наше время мы нарекаем потому, что позволяем нашим старикам испытывать неполнаценную жизнь ... может быть не нашим, а тем, кто рядом с нами... Изображение

Аватара пользователя
зося
Ветеран
Ветеран
Сообщения: 1538
Зарегистрирован: 20 сен 2008, 01:58
Skype: sonia-kolo
Контактная информация:

Re: Запали свічку

Сообщение зося »

Фільм "Живі",який варто переглянути кожному українцю.http://www.ex.ua/view/1255590
http://www.youtube.com/watch?v=1v7OzHXnU6I
http://www.youtube.com/watch?v=8-juSfiw ... re=related
Изображение


Ответить

Вернуться в «О разном»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 9 гостей